O parku

INOPARK – most mezi vědeckou a podnikatelskou sférou

Aktuálně fungující podnikatelská infrastruktura se strategickým a atraktivním umístění na pomezí Uherského Hradiště a Starého Města poskytující pronájem kanceláří a prostor pro zkušebny, laboratoře, poradenské služby, využití přístrojů, know-how aj.

„Věříme, že zde své místo a úspěch najdou firmy, které jsou vždy o krok před konkurencí, stejně jako celé pojetí INOPARKU.“

Projekt byl vybudován na základě unikátního tvaru, materiálů nových vlastností a unikátního prostorového uspořádání.

INOPARK leží v samém srdci moravského Slovácka s kreativním a pracovitým obyvatelstvem, kde je velmi výrazný podnikatelský potencionál.

Výhodou je zejména strategická poloha, která nabízí skvělý výchozí bod pro dostupnost do Zlína, Brna, Olomouce a současně se nachází na nejkratší spojnici Praha-Trenčín.

Je umístěn jen 100 metrů od hlavního tahu městem v ulici Zerzavice, což zaručuje velmi dobrou dostupnost, ale klidné prostředí zároveň. Mimo automobil, který bezproblémově zaparkujete v areálu, je možné se do areálu dopravit vlakem či autobusem, obě zastávky se nacházejí kilometr daleko.

INOPARK poskytuje služby v rámci rozvoje výzkumné a inovační infrastruktury a zkvalitňování jejích služeb, které vedou ke zvýšení intenzity společných výzkumných, vývojových a inovačních aktivit mezi podnikatelskými subjekty a mezi veřejným a podnikovým sektorem se zaměřením zejména na výzkum, vývoj a inovace nových technologií a zavádění pokročilých inovačních řešení. Tyto aktivity vedou ke zlepšení mezisektorové spolupráce a podmínek pro rozvoj inovačních firem a konkurenční výhody jako zásadního prvku ovlivňujícího efektivitu celého inovačního ekosystému v ČR v souladu s konceptem inteligentní specializace.